Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
 

Podnikanie

                  Podnikanie

Vytvorte si svoj vlastný podnik pre Simov
Vytiahnite svojich Simov z chudoby a dovoľte im stať sa bohatšími! Začnite postavením prvého podniku, či to bude reštaurácia, nočný klub, alebo rôzne obchody , je len na vás. Rozbehnúť svoj nový obchod môžete aj doma. Cez internet začnete predávať tovar. Na predaj môžete ponúkať obrazy, nábytok, knihy, hudbu, oblečenie, jedlo, alebo jednoducho rozbehnite nočný klub a reštaurácie. Výber je veľký, stačí si len vybrať!

Otvoriť podnik si nemusíte len v dome... Zájdite do mesta a môžete sa pripraviť na riadenie celého vašeho podniku. Najprv si vyberte parcelu, kde chcete, aby váš obchod stal. Ak nemáte dostatok peňazí, môžete si ju prenajať. Potom si vyberte, čo chcete predávať a za koľko peňazí. Nakoniec si zariaďte podník podľa vašich predstáv a môžete začať zarábať prvé simoleony.

Nemusíte si vôbec robiť starosti, čo sa stane, ak váš Sim zostarne a zomrie. Jeho podniky budú neskôr viesť vnúčatá z generácii na generáciu. Podnik si takto môžete uchovať po celý čas.

Obchody, ktoré začnete riadiť môžete využiť aj na prespanie. Zažiť môžete aj nejaké pohromy, ktoré sa môžu prihodiť.

Ak sa podniku bude dariť, neminú vás zákaznici, a tým sa z vašich Simov môžu ľahko stať bohatí a slávní podnikatelia.

Vytvorte si vlastný tovar
Simovia budú mať v datadisku Businesslife talent a inšpirácie tvoriť nové objekty pre použitie, prenajatie, alebo ako darček. Vaše vytvorené objekty budú niektorí Simovia zbožňovať. Dajte im vlastné meno, text a obrázok a môžete sa pustiť do ich predaju. Navyše Simovia budú vedieť, kto objekt vytvoril a ak sa im výrobok zapáči, môžete docieliť lepšie vzťahy s nimi. Objekty môžete aj podarovať blízkym v podobe pekného darčeku.

Voľby objektov
Pokročilé obrazy
Parfum/Sviečky
Hrnčiarské výrobky
Roboty
Sklenné umenie
Makeup/Účesy
Tetovanie
Záhradkárstvo (Kvety a ovocie/zelenina)
Lesné práce
Sochárstvo
Počítačové programy
Nové jedlá
Tkanie
Oblečenie
Fotografovanie

Pozn.: Informácie a názov hry nemusia byť pravdivé! Sú to prvé informácie!

 

TOPlist
 Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok