Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
 

Univerzita

                  Univerzita

Keďže čas do vydania The Sims 2 University sa kráti, rozhodol som sa napísať polorecenziu, alebo ešte lepšie preview. Začneme grafikou.

Od The Sims 2 sa veľmi nezmenila, aj keď farby sú trochu sýtejšie a tieňovanie textúr je prepracovanejšie. Myslím však, že grafika je pri výnimočnosti datadisku to najmenej. Poďme k samotnému zameraniu TS2 University. Určite každý vie, že keď skončí Simova životná etapa "teenager", budete sa môcť rozhodnúť, či váš Sim pôjde študovať na univerzitu. Ak sa rozhodnete nie, normálne Sim túto životnú etapu preskočí (tá etapa sa volá Young Adult, niečo v zmysle mladý dospelák, alebo niečo  podobné). Ak sa však rozhodnete pre áno, váš Sim sa ocitne v úplne novom študentskom svete. Budete môcť tlačiť peniaze, zmeniť si známky, alebo ísť na prednášku. Toto tím Maxisu urobil dobre: prednáška je urobená rovnako ako práca. Vy vleziete do učebne a potom sa zrýchli čas a vyjdete z nej. Na prednášky chodiť nemusíte, ale na konci semestra musíte všetko doháňať. Čo mi pripomína, že semestre sú tri. Celkovo mi TS2 University pripadá, ako veľmi dobrý štartovací datadisk a môžeme sa len tešiť na The Sims2 Nightlife.

 

 

N O V I N K Y:

Pribudne nová veková kategória: Young Adult
Hneď ako váš Sim odíde, automaticky prejde do novej fásy/etapy života, čo je Young Adult (v preklade by sa to dalo preložiť ako mladý dospelák). Je to niečo medzi teenagerom a dospelým. Celková dĺžka tejto etapy bude 20 dní.

Vlastnosti Sima:
Simovia budú mať nové priania a obavy týkajúce sa ich nových životoch na univerzitách. Pribudne im aj nový ukazovateľ, ktorý sa bude týkať rebríčku slávy vášho Sima. Údajne ním môžete dosiahnuť po skončení školy doživotnú striebornú aspiráciu, ale iba ak bude vysoká.

Povolania:
Budete si môcť vybrať z 11 odborov v ktorých sa potom bude váš Sim zdokonaľovať viac a viac. Tým sa finančne zabezpečí a bude sa neskôr môcť vydať po 4 rôznych životných cestách. Univerzitné susedstvo:
V ňom sa budete môcť ísť zabaviť s priateľmi do klubov, kaviarní, alebo sa môžete učiť napr. v knižniciach či sa niekde flákať poza školu.

Možnosti:
Univesity nie je len o učení... Na namáhavých testoch môžete opisovať, alebo donútiť Simov aby vám poupratovali izby, či napísali domáce úlohy. To všetko závisí od vás a od veľkosti vášho nového ukazovateľa slávy.

Požiadavky: Nemali by sa nejako radikálne zmeniť oproti terajším, čiže ostávajú takmer tie isté, možno len o trochu väčšie. Maxis ich ešte nezverejnil, zverejni ich až vo februári.

TOPlist
 Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok