Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
 

Volný čas

                   Volný čas

Teraz môžu vaši Simovia znovu nájsť potešenie vo voľnom čase. Prebuďte naozajstné vášňe v živote Simov, objavujte a vynikajte vo všetkých úplne nových aktivitách. Či sa vrhajú na futbal s rodinou, trénujú balet, renovujú autá s priateľmi alebo stavajú vlakovú súpravu, vaši Simovia majú teraz viacej možností, ako si budovať dovednosti, zlepšiť priateľstvá a vytvoriť úspešnejší život. Zhotovte nové, jedinečné objekty na denné používanie Simov ako oblečenie, hrnčiarstvo a ďalšie. Vaši Simovia dokonca odomknú tajné ocenenia pri riadení svojich koníčkov a pri postupoch v kariére. Preskúmajte obrovské množstvo nových záľub, ktoré zmenia vašim Simom životy.

Hlavné znaky:

Zistite vášne vašich Simov zo širokého rozsahu nových činností od športu k vede a umeniu až k zručnostiam. Celkom nové záľuby zahŕňajú basketbal, futbal, renováciu áut, balet, ba dokonca prehľadávanie hviezd a planét.

Koníčky ponúkajú celoživotné ocenenia, ako vaši Simovia riadia nové aktivity, odomykajú aspirácie, získavajú ocenenia a odkrývajú skryté pozemky.

Len čo si Simovia vybudujú svoje dovednosti, môžu začať svoje umelecké a remeselné výtvory predávať, alebo sa primeriavať s konkurenciou na tanečných, kuchárskych alebo videoherných súťažiach.

Úplne nové skupinové aktivity sú skvelé príležitosti pre Simov, ako stráviť čas s rodinou a priateľmi. Je tu tiež 7 špeciálnych aktivít pre batoľatá a deti ako stolík na kreslenie a hranie sa s kockami.

Koníčky môžu byť plné neočakávaných momentov, špeciálne pre Simov s nízkou úrovňou dovednosti. Váš nemotorný Sim môže ušiť medvedíka s jedným očkom, vytvoriť krivý džbán na hrnčiarskom kruhu, nazbierať jedovatý brečtan na výlete do prírody, alebo kto vie čo ešte!

Nové aktivity:
Šport
Umenie a remeslá
Hudba a tanec
Veda a príroda

Nové koníčky týchto aktivít:
Basketbal
Futbal
Americký futbal
Šitie
Balet
Sledovanie mravcov
Hľadanie cudzincov (UFO)
Hrnčiarstvo
Hra na husle
Rekonštrukcia áut
Stavba vláčikových modelov

 

TOPlist
 Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok