Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
 

Sims 2

                     Sims 2

  

 

The Sims 2 - Druhé plnohodnotné pokračovanie Sim hier. V podstate prvý diel s veľmi pekným 3D enginom a novými vymoženosťami. Napríklad, taká príkladná zmena je "obstáravanie" dieťaťa: Buď adopcia alebo "normálny" spôsob, čiže už žiadne nudné bozky. Hra v podstate obsahuje aj datadisk a lámala rekordy v predajnosti rovnako ako jej staršia sestra.

Preveďte svojich Simov "Veľkými" okamihmi ich života. Prvý krok, prvý pád, prvé rande, prvá práca, prvá svadba, prvé dieťa. Všetko sa odohráva pred Vašimi očami a podľa Vášho priania. Rozhodujete v dôležitých okamžikoch ich života a ovplyvňujte akým smerom pôjdu. Toto rozhodnutie bude mať okamžitý dopad a ihneď sa premietnu do chovania Simov.

 

The Sims 2 University - Prví datadisk k The Sims 2. Váš teenager má možnosť ísť na univerzitu.Vaši Simovia už teraz dospeli, opustili svoje domovy a žijú na internáte. Skratka čaká ich nádherný študentský život. Budú mať svoje party, schádzať sa na večierkoch a baviť na žartíkoch. Budú navštevovať kaviarne, fitcentra atď. Pomôžte im odhaliť kúzla študentského života.
Školy môžete meniť a editovať, alebo využiť terén z hry Sim City 4. Pri nástupe do školy si môžete zvoliť z 11 študijných odborov. Pokoj na internáte si môžete vybrať, ale spolubývajúci vám budú priradený. Pokiaľ sa vám pobyt na internáte nepáči, môžete si nájsť vlastné bývanie, vyjde to draho, ale budete si môcť meniť prostredie podľa svojho vkusu. Peniaze získate pomocou štipendia alebo s prácou.
Datadisk prinesie do hry množstvo nových vylepšení, napríklad viac jedla a oblečenia a väčšiu interaktivitu medzi simíkmy.
Viac v kategórii Univerzita.

 

The Sims 2 Nightlife - inovácia datadisku Hot Date.

Simovia vyrážajú do mesta poriadne to roztočiť. Či už tancujú do padnutia, alebo sú na romantickej prechádzke, či súperia v bowlingu, bude to iste nezabudnuteľná noc! Nechajte svojich Simíkov užiť si nočného života naplno. Behom randenia uvidíte ako funguje medzi Simíkmy chémia a poznáte ako "preskakuje" iskra medzi Simíkmy a ako im to klape, alebo skončí vzťah katastrofou. Najnovším prídavkom je túžba po rozkoši, ktorá umožní Simíkom žiť rušný nočný život. Do života Simov pribudne 125 nových predmetov ako je mixážny pult, pokerový stôl a ďalšie ktoré vám umožnia zariadiť si dokonalý nočný podnik alebo VIP salón.
Viac v kategórii Nočný život.

TOPlist
 Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok