Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
 

Štastnú cestu

                 Štastnú cestu

Odveďte vašich Simov od ich každodenných starostí a vezmite ich na vzrušujúcu cestu do troch exotických miest! Nech už budú relaxovať na nádhernom tropickom ostrove v luxusnom apartmáne, kempovať s rodinou na vrcholoch hôr, či objavovať kultúru Ďalekého východu, vaši Simovia sa zúčastnia nových aktivít a zážitkov, zatiaľ čo oddychujú a zotavujú sa. Premeňte ich z nesmelých turistov na dôvtipných medzinárodných cestovateľov a učte ich novým zvykom vrátane miestnych pozdravov, tancov a iných, ktoré potom naučíte svojich priateľov doma. Zbalte vašich Simov na najlepšiu dovolenku ich života.

Cestujte do troch vysnených destinácií
Každá poloha ponúka pre vašich Simov unikátne krajiny a miestnych obyvateľov ako napr. Ohnivý tanečník, Ninja, s ktorými sa Simovia stretnú a dozvedia sa od nich viac. Vyskúšajú tiež miestnu kuchyňu a pri objavovaní nových miest budú obdivovať kultúrne pamiatky.

Pošlite vašich Simov na túry
Jazdy na člne s preskleným trupom, dobrodružné túry s mikrobusom a iné exkurzie sú nové zábavné činnosti Simov, no môžu sa naskytnúť aj nejaké prekvapenia všade na ceste.

Nakúpte alebo nájdite unikátne veci
Obchody s unikátnymi objektami môžete nájsť iba počas výletu vašich Simov, napr. vzácne šperky, ktoré môžu nosiť a odniesť si ako darček domov. Natrafte na skryté oblasti a zbierajte na plážach mušle, alebo vykopte poklad!

Strávte čas v nových cestovných vybaveniach
Vyhoďte peniaze na luxusný apartmán, alebo šetrite simoleony a vyberte si skôr útulnejšie ubytovanie. Vaši Simovia sa budú tešiť z komfortu servisných izieb, rozmaznajú sa v kúpeľoch a mnoho viac.

 

TOPlist
 Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok